fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Vietnam ze severu na jih

Ha noi Ho Chi Minh
Délka: 14 Dnů
Počet: 1 - 16 osob
Z: Ha noi
Maximální počet: 16
Do: Ho Chi Minh
Destinace: Vietnam
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Vietnam ze severu na jih, by na seznamu žádného cestovatele neměl chybět. Po více než deseti letech, co ve Vietnamu žiji, si troufám říct že tohle je moje nejoblíbenější cesta Vietnamem.

Vietnam ze severu na jih

DEN 1: PŘÍJEZD DO HA NOI
Setkání se s průvodcem z VIETNAM CK a přejezd do hotelu v centru města. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji.

DEN 2: HANOI - PROHLÍDKA TISÍCE LET STARÉHO MĚSTA (S)
Po snídani. Pak si vyzvednout na návštěvu Muzeum etnologie - nejkrásnější a největší v Hanoji, chrám literatury, postavený v 11. století jako první univerzita Vietnamu, Tran Quoc Pagoda, jezero Hoan Kiem, chrám NgocSon a chůze na 36 starých ulicích. Zvláště budete mít zlatou šanci vidět večerní představení vodních loutek. Oběd a večeře na vlastní pěst. Přenocování v Hanoji.

DEN 3: HA NOI - HA LONG (S, O, V)
Po snídani. Pak vyzvednout z hotelu na 3 hodiny jízdy přes Red River Delta, zelená rýžová pole do Ha Long City.
11.30 - 12.15 Příjezd do mezinárodního přístavu Hon Gai.
12.30 - 13.00 Převod nabídky na loď, vychutnejte si uvítací drink, odjezd do zátoky Bai Tu Long.
13.00 - 14.30 Vychutnejte si oběd při plavbě na nádherné Bai Tu Long obdivujte fascinující formace na cestě.
15.30 - 15.45 Prozkoumejte skrytou jeskyni Thien Canh Son.
15.45 - 17.30 Užijte si relaxaci na bílé písečné pláži na ostrově Hon Co
17.30 Návrat na loď - Pokračujte v plavbě přes záliv.
18.30 Kotva na noc v oblasti Cong Do.
19.30 - 21.00 Vychutnejte si lahodnou večeři v jídelně.
21.00 - 23.00 Odpočiňte si, vychutnejte si čerstvý vzduch & noc na palubě.

DEN 4: HALONG - HANOI - HUE (S, O) VN1545 HAN HUI 20:10 21:20
06.30 Užijte si východ slunce nad zátokou.
06.45 - 07.45 Káva, čaj a snídaňové pečivo podávané v jídelně
07.45 - 08.45 Přechod z lodi na veslovací člun k návštěvě rybářské vesnice Vung Vieng.
Veslaři jsou místní lidé nosí tradiční oblečení. Je to příležitost vidět každodenní život rybářůa jejich každodení život.
09.00 - 09.30 Check-out kabiny a vyúčtování - Úschovna zavazadel
09.30 - 10.30 Mezinárodní bufet podávaný v jídelně.
10.30 - 11.00 Příjezd do přístavu

Průvodce vás zavede do Keramické vesnice před příjezdem do Hanoje. Odpoledne přejezd na letiště Noi Bai a let do Hue. Check in v hotelu a večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hue.

DEN 5: HUE - CITY TOUR (S, O)
Snídaně na hotelu. Vychutnejte si ranní jízdu lodí na Parfémové řece a návštěvu pagody Thien Mu a císařské pevnosti - světového kulturního dědictví. Navštívíte Královskou hrobku krále Tu Duc. Oběd v místní restauraci a večeři na vlastní náklady. Přenocování v Hue.

DEN 6: HUE - DANANG - HOI AN CITY TOUR (S, O)
Po snídani v hotelu. Pak přejezd do Danangu (výhled z vrcholu Hai Van Pass je vynikající - budete mít možnost vidět pláž Lang Co. Budete se moct krátce podívat na pozoruhodné hinduistické sochy v muzeu Cham před odjezdem do Hoi An. Pak se můžete vydat se svým průvodcem po městě Hoi An: starý dům Tan Ky, krytý most, radnice Phuc Kien… Oběd v místní restauraci a večeři na vlastní náklady.

DEN 7: HOI AN - HO CHI MINH - CITY TOUR (S) VN1311 DAD SGN 10:50 12:00
Snídaně v hotelu. Transfer na letiště pro domácí let do Sai Gon v dopoledních hodinách. Prohlídka města včetně muzea historie, návštěva konferenčního sálu Thong Nhat (bývalý palác nezávislosti), trhu Ben Thanh. Zastávky na známých turistických místech, jako je radnice, Opera, katedrála Notre Dame a poštovní úřad. Oběd a večeře na vlastní náklady a Noc v Ho Chi Minh.

DEN 8: HO CHI MINH - CU CHI TUNELY (S, O)
Snídaně na hotelu. Přejezd k návštěvě Cu Chi tunely, Cu Chi byl důležitou základnou během americké války, jejich strategické poloze. Vietcong vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojujících velitelské stanoviště, nemocnice, úkryt a továrny na zbraně. Vykopaná z pevného lateritu ručním nástrojem bez použití cementu, tato úžasná síť nebyla nikdy objevena. Oběd v místní restauraci. Zpět na Ho Chi Minh. Volný čas pro objevování řemesel a workshopů v Ho Chi Minh. Večeře na vlastní náklady a Noc v Ho Chi Minh.

DEN 9: HO CHI MINH - MY THO - HO CHI MINH (S, O)
Snídaně na hotelu. Cestou z města vyjedeme po silnici do My Tho, hlavního města provincie Tien Giang, vnitrozemského přístavu v deltě řeky Mekong, která je vzdálena 2 hodiny jízdy od města HCM. Po příjezdu autobusem do My Tho nás čeká výlet lodí na ostrov. Navštivte ovocné zahrady a vychutnejte si tropické ovoce. Oběd v restauraci. Zpátky do Ho Či Minova města. Volný čas pro nakupování v Ho Či Minově městě. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh.

DEN 10: HO CHI MINH - PLÁŽE MUI NE  (PHAN THIET) (S)
Snídaně na hotelu. Průvodce vás vyzvedne na hotelu a pokračuje se do Phan Thiet. Užijte si koupání a opalování na krásné pláži v Mui Ne. Check in do hotelu. Oběd a večeře na vlastní náklady. Přenocování v Mui Ne.

DEN 11,12,13: PLÁŽE - MUI NE  (PHAN THIET) (S)
Snídaně v hotelu. Užijte si koupání a opalování na krásné pláži v Mui Ne. Oběd a večeře na vlastní pěst. Přenocování v Mui Ne.

DEN 14: PLÁŽE - MUI NE (PHAN THIET) - HO CHI MINH - (S)
Snídaně v hotelu. Užijte si koupání a opalování na krásné pláži v Mui Ne. Transfer na letiště k odletu zpět do Evropy.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$1,528.0
Začátek
12:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+84799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Místní turistický průvodce Anglicky mluvící - Po domluvě Český průvodce, Ubytování v Hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, Jídla uvedené v itineráři (S-Snídaně O-Oběd V-Večeře), Vstupy do musei a divadel, Minerální voda po celou dobu výletu, Plavba na lodi Deluxe Bai Tho Junk, Přesuny klimatizovanými automobily,
Mezinárodní lety, Visa do Vietnamu, Jídlo a pití, pokud neni uvedeno jinak, Cestovní pojištění, Vnitrostátní let (Hanoi - Hue: 115 USD /cestující; Da nang – Ho Chi Minh: 115 USD / cestující, Ho Chi Minh – Hanoi: 160 USD/ cestující (cena se může měnit).

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates