fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Vietnam na motorce

Ho Chi Minh (Saigon) Ha noi
Délka: 15 Dnů
Počet: 2 - 15 osob
Z: Ho Chi Minh (Saigon)
Maximální počet: 15
Do: Ha noi
Destinace: Vietnam
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Transport: Motorbike
Vietnamem na motorce, je speciální motocyklová trasa, která vám pomůže objevit Vietnam úplně jiným způsobem. Zarezervujte si náš 15 denní výlet SAIGON - HANOI, abyste zažili své skutečné dobrodružství.

DEN 1 - SAIGON - MEKONG - 200 km

Po snídani se vydáme skratkama do tunelu Cu Chi. Pokračujeme jízdou po malých silnicích do Delty Mekongu. Přes noc homestay na místní farmě.

DEN 2 - PLOVOUCÍ TRHY MEKONGU - 150 km

Uděláme několik výletů lodí na prohlídku řeky Mekong. Určitě navštivte slavný plovoucí trh. Všechny cesty které využijeme budou malé vedlejší silnice!

DEN 3 - HO CHI MINOVA STEZKA - 260 km

Po snídani si uděláme několik výletů lodí, při které prozkoumáme krajinu v deltě Mekongu. Další cesta povede na tzv. Ho Chi Minh stezku. Přenocování v 2 * hotelu.

DEN 4 - NÁRODNÍ PARK - 230 km

Po snídani pojedeme po Ho Chi Minh stezce. Navštívíme místní obyvatele Giarai menšiny po cestě. Ubytujte se v Národním parku v blízkosti vodopádů.

DEN 5 - GIA LAI - 260 km

Po snídani pokračujeme po Ho Chi Minh stezce. Navštívíme lidi z menšiny Ede. Přenocování v 2 * hotelu.

DEN 6 - AUSTRALIAN SF CAMP - 200 km

Po snídani navštivte obec Bana. Navštívíme staré bitevní pole z Vietnamské války na kopci Charlie, Dac To, Tan Canh. Pokračujte v cestě po Ho Chi Minh stezce. Prohlídka vodopádů. Přenocování v 2 * hotelu.

DEN 7 - HOI AN - 130 km.

Po snídani, navštivte staré SF Camp australské armády v americké válce. Pokračujte v cestě po Ho Chi Minh stezce. Prohlídka dalších vodopádů na cestě. Návštěva menšin Kotu. Přenocování ve 2 * hotelu nebo v rodině.

DEN 8 - HOI AN

Tento den budeme jen relaxovat.

DEN 9 - HUE - 150 km

Po snídani navštivte slavnou Landing Beach US Marine (naše společnost vám ukáže skutečnou, ne falešnou, jako ostatní ukázali turisty!) Navštivte Marble Mountain. Cestování na Hai Van Pass stejně jako v seriálu Top Gear. Pokračujte v jízdě po pobřežní silnici. Přenocování v 2 * hotelu.

DEN 10 - KHE SANH - 190 km

Po snídani navštivte historický koutek Tet Offensive 1968. Pokračujte opět v cestě po Ho Chi Minh stezce. Navštivte oblast slavného Hamburger Hill. Navštivte slavný most Dak Rong postavený kubánskou armádou. Přenocování v 2 * hotelu.

DEN 11 - PHONG NHA - 220 km

Po snídani navštivte staré bitevní pole na Road No.9, Rock-pile, DMZ ... Návštěva slavného tunelu Vinh Moc. Pokračujte v cestě po Ho Chi Minh. Přenocování v 2 * hotelu.

DEN 12 - PHONG NHA

Další den odpočinku a relaxace.

DEN 13 - HA TINH - 200 km

Po snídani cestujte po Ho Chi Minh stezce. Navštivte starou základnu Mic. Navštivte historický 0 km od Ho Chi Minh stezky. Přes noc v místním hotelu.

DEN 14 - THANH HOA - 240 km

Po snídani pokračujeme po Ho Chi Minh stezce. Prozkoumejte místní kulturu severo vietnamských lidí. Přenocování v rodinném hotelu.

DEN 15 - HA NOI - 150 km

Náš poslední den budeme cestovat po Ho Chi Minh stezce do Ha noi. Navštivte Ho Chi Minh Trail Museum, je to jediné ve Vietnamu. Prohlídka skončí na naší základně v Ha Noi.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$2,634.0
Začátek
12:00:00
15 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+84799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
- Pronájem japonských motocyklů pro klienty - Pronájem motocyklů pro naše profesionální řidiče, průvodce. - Licencovaný a profesionální průvodci s dobrou angličtinou + jeho plat, potraviny, nápoje, hotely, pojištění, benzín - Přilby, kryty tašek (v případě potřeby) - 14 nocí x standardní hotel, domácí pobyt (twin / double / soukromé pokoje) - Náklady na dopravu, průvodců, pro návrat domů po prohlídce - Vstupní poplatky
- Osobní potraviny, nápoje, pojištění - Benzín, jakékoliv škody Náklady na motocykly klientů během výletu - Podpůrné vozidlo pro zavazadla - Sezónní příplatky - Upgrade na 3 * - 4 * hotely / resorty plus 30 USD - 100 USD / noc / pokoj (v závislosti na ročním období) - upgrade na japonský motocykl Honda XR s motorem 250 ccm: plus přibližně 30 USD - 100 USD / den / na jezdce (v závislosti na ročním období)

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates