fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Večeře v Saigonu

Ho Chi Minh (Saigon) Ho Chi Minh (Saigon)
Délka: 4 Hodiny
Počet: 5 - 16 osob
Z: Ho Chi Minh (Saigon)
Maximální počet: 16
Do: Ho Chi Minh (Saigon)
Destinace: Vietnam
Jazyk: English
Transport: Motorbike
Vezmeme vás na nejpopulárnější pouliční místa, stánky a skryté uličky ve městě a ukážeme vám, kde se místní lidé opravdu rádi stravují. Takže připravte si chuť k jídlu a nechte nás naplnit vaše bříško lahodným a autentickým vietnamským jídlem.

Prostě a jednoduše vám ukážeme pokrmy, které Vietnam nabízí. Vychutnejte si cestu na dvou kolech (Motocykl) po kuchyních ze severu Vietnamu, Hue až po jižní Vietnam, aniž by jste opustili Saigon. Jedná se o nejnavštěvovanější výlet v Saigonu a je navržen tak, aby vám představil pokrmy a dezerty, které většina jídelních blogů a jiných zájezdů nenabízí!

Vezmeme vás na nejpopulárnější pouliční místa, stánky a skryté uličky ve městě a ukážeme vám, kde se místní lidé opravdu rádi stravují. Takže připravte si chuť k jídlu a nechte nás naplnit vaše bříško lahodným a autentickým vietnamským jídlem.

Naše cesta "Večeře v Saigonu" se zaměřuje na pokrmy jídel na ulici, které většina lidí mimo Vietnam nikdy neměla možnost zažít. Na rozdíl od většiny ostatních Vietnamských jídelních výletů vám nebudeme podávat Pho, jarní rolky, palačinky nebo Banh Mi sendviče. Také vás nebudeme krmit psím masem, chrousty, orgány nebo něčím tak zvláštním na co nejste zvyklí.

Večeře v Saigonu je k dispozici pouze ve večerních hodinách, kdy je většina obchodů na ulici otevřená. Všechna jídla, nápoje jsou zahrnuty v ceně. Dostanete alespoň 10 pokrmů (včetně mnoha mořských plodů), dezertů a nápojů (pivo, nealkoholické nápoje, voda a čaj) na tomto výletu. Porce jsou velkorysé a personál příjemný.

Tento výlet není jen gastronomická prohlídka, ale skvělý způsob, jak vidět a poznat části města, které většina turistů nevidí. Většina návštěvníků Saigonu je v okrese 1. Na této cestě se dostanete do dalších 5 populárních okresů a ukáže vám, jak skuteční vietnamští lidé žijí, pracují a jedí! Výlet "Večeře v Saigonu" je ideální kombinace prohlídky nočního Saigonu spojeného s kulinářským zážitkem. Cesta se všemi zastávkami bude trvat asi 4,5 hodiny. Dáme vám spoustu času mezi jednotlivými zastávkami, abyste si odpočinuli s plným žaludkem.

VEČEŘE V SAIGONU A POZNÁNÍ MĚSTA ZE SEDLA MOTORKY

Pomale ale jistě se z toho stává jedna z našich neoblíbenějších cest. Je to skvělá zábava a dokonalý způsob, jak objevit některé z méně známých pokrmů, které místní obyvatelé milují.

Vezměte prosím na vědomí, že tento výlet je nabízen skupinově, takže se může stát, že budete doprovázeni dalšími hosty. Což naopak někdy vede k příjemnému seznámení a kamarádství na dlouhá léta. Naše maximální velikost skupiny je 16 osob. Pro hosty, kteří nechtějí vyloženě cestovat ve skupině, nabízíme také soukromou prohlídku za příplatek.

Pokud vás zaujal tento článek "Večeře v Saigonu", pravděpodobně budete milovat vietnamské jídlo. A poznávat různá zákoutí krásného Saigonu.

Nechcete mořské plody? Jste vegetarián / vegan? Není důvod k obavám. Výběr restaurací a pokrmů můžeme domluvit předem prostřednictvím emailuTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. anebo telefonu.  +840799085660

Upozorňujeme, že je potřeba rezervaci provést minimálně jeden den dopředu.

  • Zdarma vyzvednutí na hotelu našim řidičem s motocyklem (Okresy 1, 3, 4, 5)
  • Neomezené jídlo a pití
  • Anglicky mluvící průvodce, motorka, palivo
  • Vysoce kvalitní helma s otevřeným obličejem
  • Pláštěnka (v případě potřeby) 
  • a spousta úsměvů! :)
Od / za osobu

Booking
Celkem:
$40.0
Začátek
16:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+84799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Zdarma vyzvednutí na hotelu našim řidičem s motocyklem (Okresy 1, 3, 4, 5) Neomezené jídlo a pití Anglicky mluvící průvodce, motorka, palivo Vysoce kvalitní helma s otevřeným obličejem Pláštěnka (v případě potřeby) 

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates