fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Tajemný Vietnam

Ha Noi Ho Chi Minh (Saigon)
Délka: 10 Dnů
Počet: 1 - 10 osob
Z: Ha Noi
Maximální počet: 16
Do: Ho Chi Minh (Saigon)
Destinace: Vietnam
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Po snídani vás průvodce zavede do komplexu Ho Chi Minh, kde navštívíte mauzoleum Ho Chi Minh, místo posledního odpočinku velkého otce nebo strýce Ho, Ho Chi Minhův dům, Ho Či Minovo muzeum. Pagoda jednoho Pilíře.

Den 1: Hanoj ​​- Příjezd

Váš průvodce se s vámi setká při příjezdu na letiště Noi Bai a odveze vás do hotelu. Průvodce vás později vyzve k návštěvě Hanoje: muzea etnologie (největší a nejkrásnější v Hanoji); dále návštěva chrámu literatury - první vysoká škola ve Vietnamu, jezero Hoan Kiem, Chrám Ngoc Son a projížďka rykšou po „36 ulicemi“ starého města. Po večeři budete mít jedinečnou šanci vidět představení Water Puppet (Loutkové divadlo). Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji.

Den 2: Hanoj ​​- Halong (S)

Po snídani vás průvodce zavede do komplexu Ho Chi Minh, kde navštívíte mauzoleum Ho Chi Minh, místo posledního odpočinku velkého otce nebo strýce Ho, Ho Chi Minhův dům, Ho Či Minovo muzeum. Pagoda jednoho Pilíře. Oběd na vlastní náklady. Pokračujeme tříhodinovou jízdou mezi zelenými rýžovými poli a deltou Červené řeky, do města Halong. Následné ubytování na hotelu. Přenocování v Ha Long

Den 3: Halong - Hanoj ​​- Hoi An (S, O)

Po snídani se nalodíme na projížďku po zátoce Ha long (4 Hodiny). Užijte si oběd z mořských plodů při plavbě kolem rybářských vesnic, a malebných útesů zátoky Ha long. Po návratu do přístavu vás váš průvodce zavede k návštěvě vesnice specializující se na výrobu keramiky, před návratem do Hanoje. Transfer na letiště Noi Bai pro přelet do Danangu. Po přihlášení na našem hotelu v Hoi An máte volný čas na prohlídku tohoto nádherného města. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hoi An.

Den 4: Hoi An tour (S)

Dnes budete mít prohlídku starověkého města Hoi An s průvodcem. Japonského krytého mostu, chrám Quan Cong a dům Tan Ky. Čas na oběd. Po prohlídce se můžete vydat na na tržiště v Hoi An. Odpoledne je volné pro objevování města Hoi An. Večeře na vlastní náklady. Noc v Hoi An.

Den 5: Hoi An - odstín (S)

Po snídani a přejezdu do Danangu vás přivítá náš průvodce, který vás bude doprovázet prohlídkou města, včetně muzea Cham a Mramorové hory. Výhled z vrcholu průsmyku Hai Van Pass je překrásný - budete mít možnost vidět pláž Lang Co. Následuje cesta do Hue. Oběd a večeře na vlastní náklady. Noc v Hue.

Den 6: Hue tour (S)

Po snídani se můžete vydat na výlet lodí po Parfémové řece a navštívit Pagu Thien Mu, císařskou pevnost a trh Dong Ba. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hue.

Den 7: Hue - Ho Chi Minh (S)

Po snídani transfer na letiště Phu Bai pro odlet do Ho Chi Minh a transfer do hotelu. Prohlídka Ho Či Minova města vás zavede do katedrály Notre Dame, navštívíme konferenční sál Thong Nhat (dříve palác nezávislosti), Muzeum historie, Operu a Centrum poštovního úřadu. Užijte si shon života v Saigonu. Oběd a večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh.

Den 8: Ho Chi Minh - Cu Chi tunely (S, O)

Snídaně na hotelu. Odjezd k návštěvě Cu Chi tunelů, Cu Chi byli důležitou základnou během americké války ve Vietnamu. Hlavně kvůli jejich strategické poloze. Vietcong vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojujících velitelské stanoviště, nemocnice, úkryt a továrny na zbraně. Vykopaná z pevného lateritu ručními nástrojemi bez použití cementu. Tato úžasná síť nebyla nikdy objevena. Oběd v místní restauraci. Návrat zpět do Saigonu a volný čas pro nakupování. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh.

Den 9: Ho Chi Minh - My Tho (S, O)

Snídaně na hotelu. Vyrazíme z města po silnici do My Tho, hlavního města provincie Tien Giang, vnitrozemského přístavu v deltě řeky Mekong, která je vzdálena 2 hodiny jízdy od města HCM. Po příjezdu do My Tho se přesuneme na výlet lodí na ostrovy  v Deltě Mekongu. Navštívite ovocné zahrady a vychutnáte si tropické ovoce. Oběd v restauraci. Návrat do Ho Či Minova města. Volný čas pro nakupování v Ho Či Minově městě. Večeře na vlastní náklady. Přes noc v Ho Chi Minh.

Den 10: Ho Chi Minh - Odjezd (S)

Po snídani, volný čas v dopoledních hodinách pro objevování Ho Či Minova města před odjezdem na letiště.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$1,235.0
Začátek
12:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+841219085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Ubytování v hotelech, založené na dvoulůžkovém pokoji s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a denní snídaní. Transfer klimatizovaným vozem dle itineráře. Všechny vstupné a povolení na prohlídkách. Místní anglicky mluvící průvodce. Soukromý výlet lodí na Halong Bay, řeka Huong a Mekong Delta. Stravování zmíněné v programu (03 obědy)
Stravování pokud neni v programu uvedeno jinak. Víza. Mezinárodní lety s letištními poplatky. Příplatek za svátky (pokud existují) Domácí let s letištním poplatkem: (Ha Noi // Da nang: 115USD / Pax, Hue // HCM: 115USD / Pax) (Cena letenky se může změnit) Cestovní pojištění. Osobní výdaje.

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates