fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Saigon - My Tho - Cu Chi Tunely

Ho Chi Minh (Saigon) Ho Chi Minh (Saigon)
Délka: 4 Dnů
Počet: 2 - 16 osob
Z: Ho Chi Minh (Saigon)
Maximální počet: 16
Do: Ho Chi Minh (Saigon)
Destinace: Vietnam
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Příjezd na letiště Tan Son Nhat. Transfer do hotelu. Prohlídka města: Muzeum historie, Pagoda Vinh Nghiem. Velké divadlo, katedrála Notre Dame.

Den 1: HO CHI MINH - PŘÍJEZD

Příjezd na letiště Tan Son Nhat. Transfer do hotelu. Prohlídka města: Muzeum historie, Pagoda Vinh Nghiem, Opera, katedrála Notre Dame a poštovní úřad. Návštěva Thong Nhat  (bývalý palác nezávislosti), Ben Thanh trh. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh City.

Den 2: HO CHI MINH - CU CHI TUNELY (S, O)

Snídaně. Transfer k návštěvě Cu Chi tunely, Cu Chi tunely byli důležitou základnou během americké války, jejich strategické polohze. Vietcong vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojujících velitelské stanoviště, nemocnice, úkryt a továrny na zbraně. Vykopané z pevného lateritu ručními nástroji bez použití cementu. Tato úžasná síť nebyla nikdy objevena. Odpoledne odjezd zpět do Saigonu. Oběd v místní restauraci a volný čas v Saigonu. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh City.

Den 3: HO CHI MINH CITY - MY THO (S, O)

Snídane na hotelu. Cestou z města pojedeme po silnici do My Tho, hlavního města provincie Tien Giang, vnitrozemského přístavu v deltě řeky Mekong, která je vzdálena 2 hodiny jízdy od města Saigon. Po příjezdu, výlet do města My Tho a výlet lodí na ostrovy. Navštívíte ovocné zahrady a vychutnáte si tropické ovoce. Oběd v restauraci. Zpátky do Saigonu. Volný čas pro nakupování v Saigonu. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Saigonu.

Den 4: HO CHI MINH - ODLET (S)

Snídaně. Volný čas pro objevování řemesel a workshopů v Saigonu. Konec výletu.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$429.0
Začátek
12:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+84799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Místní turistický průvodce Anglicky mluvící - Po domluvě Český průvodce, Ubytování v Hotelech ve dvoulůžkových pokojích se snídaní, Jídla uvedené v itineráři (S-Snídaně O-Oběd V-Večeře), Vstupy do musei a divadel, Minerální voda po celou dobu výletu, Plavba na lodi, Přesuny klimatizovanými automobily,
Mezinárodní lety, Visa do Vietnamu, Jídlo a pití, pokud neni uvedeno jinak, Cestovní pojištění,

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates