fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Kouzelný Vietnam

Ha noi Ho Chi Minh (Saigon)
Délka: 7 Dnů
Počet: 1 - 16 osob
Z: Ha noi
Maximální počet: 16
Do: Ho Chi Minh (Saigon)
Destinace: Vietnam
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Transport: Airplane
Po příletu to Vietnamu budete uvítáni vašim průvodcem na letišti. Následuje zhruba hodinová cesta do centra Hanoje. Jakmile se ubytujeme tak vyrazíme do města abychom nasály atmosféru a zažili trochu kulturní šok. Po cestě navštívíme chrám literatury.

1 Den

Po příletu to Vietnamu budete uvítáni vašim průvodcem na letišti. Následuje zhruba hodinová cesta do centra Hanoje. Jakmile se ubytujeme tak vyrazíme do města abychom nasály atmosféru a zažili trochu kulturní šok. Po cestě navštívíme chrám literatury. Následně zbude ještě čas si dát někde něco k jídlu a večer se podíváme na známe vodní loutkové divadlo. Nocleh v Hanoji. 

2 Den

Po snídani se odebereme do tzv. Ho Chi Minova komplexu, kde navštívíme jeho mauzoleum. Dále dům ve kterém trávil většinu svého času. Po Ho Chi Minovu muzeu se přesuneme na prohlídku překrásné jednopilířové pagody. Před tří hodinovou cestou rýžovými políčky se ještě stihnem posílit a pojedeme deltou Červené řeky do města Ha long, kde se ubytujeme a následuje volný večer před noclehem v Ha long. 

3 Den

Snídaně na hotelu. Čtyřhodinová plavba po zátoce Ha long Bay, s vymezeným časem na koupaní. Následuje oběd na palubě lodi a pomalou jízdou se přesuneme zpět do přístavu. Cesta na letiště Noi Bai airport a následný přelet do Saigonu. Zde už stihneme pouze se ubytovat a čas na volné prozkoumáni rušného centra Saigonu. Nocleh v Saigonu. 

4 Den

Po snídani na hotelu, vyrazíme s průvodcem prozkoumat nejzajímavější části Saigonu, jako například Historické muzeum, Presidentský palác, Notrdamskou katedrálu, poštu a operu. Přesuneme se do tzv. Čínské čtvrti, kde navštívíme chrám Thien Hau, market. Návrat na hotel. Noc v Saigonu. 

5 Den

Snídaně na hotelu a přejezd na prohlídku známých Cu Chi tunelů, které hrály velkou roli za dob Vietnamské války. Kvůli jejich strategickému položení. Vietkong zde vybudoval více jak 200 km této podzemní sítě, která spojovala významné body jako nemocnici, skladiště zbraní atd. Tento systém byl vybudován velice primitivním způsobem bez použití cementu a nikdy nebyl objeven. Následuje návrat do Saigonu. 

6 Den

Po snídani odjezd z města Saigon do delty Mekongu, města My Tho, které je zároveň hlavním provinčním městem Tien Giang province. Cesta trvá přibližně 2 hodiny. Hned po příjezdu se nalodíme a vypravíme se objevovat krásy delty Mekongu. Zastavíme na ostrovech, kde budeme mít možnost ochutnat různé druhy tropického ovoce a posléze zde i poobědváme. Odpoledne následuje návrat do Saigonu. Určitě zůstane nějaký čas na potřebné nákupy suvenýrů. Nocleh v Saigonu. 

7 Den

Kdo nestihl nakoupit presenty pro příbuzné bude mít ješte možnost dopoledne a poté už následuje přejezd na letiště a odlet.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$1,032.0
Začátek
12:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+84799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates