fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Ha noi - Ha long Bay – Hoa lu

Ha noi Ha noi
Délka: 4 Dnů
Počet: 1 - 35 osob
Z: Ha noi
Maximální počet: 35
Do: Ha noi
Destinace: Vietnam
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Transport: Bus Auto
Návštěva Muzea etnologie - nejkrásnější a největší v Hanoji, Chrám literatury, postavený v 11. století jako první univerzita Vietnamu, Pagoda Tran Quoc, jezero Hoan Kiem, chrám Ngoc Son a projížďka rzkšou ulicemi staré Honoje.

Den 1: HANOI - PPŘÍJEZD

Při příjezdu na letiště Noi Bai vás provede průvodce, který vás dopraví do hotelu.
Návštěva Muzea etnologie - nejkrásnější a největší v Hanoji, Chrám literatury, postavený v 11. století jako první univerzita Vietnamu, Pagoda Tran Quoc, jezero Hoan Kiem, chrám Ngoc Son a projížďka rzkšou ulicemi staré Honoje. Zvláště budete mít možnost vidět večerní představení vodního loutekového divadla. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji.

Den 2: HA NOI - HA LONG BAY - HA NOI (S, O)

Snídaně na hotelu. Následuje 3 hodiny jízdy přes deltu Červené řeky, podél cesty je možnost sledovat rýžová pole do města Ha Long. Příjezd do města Halong a přesuneme se do zrekonstruované dřevěné plachetnice pro plavbu mezi vápencové útesy a smaragdové vody v zálivu Halong. Jedinečná možnost jak sledovat nádhernou scenérii tohoto místa světového kulturního dědictví.
Vychutnejte si oběd z mořských plodů při plavbě kolem rybářské vesnice, kamených ostrovů… Zvláště budete mít příležitost navštívit 2 nejkrásnější jeskyně v Halong Bay. Návrat do města Halong. Průvodce vás zavede do Keramické vesnice před příjezdem do Ha noi. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji

Den 3: HA NOI - HOA LU (NINH BINH) (S)

Snídaně na hotelu. Čeká nás přibližně 2-hodinová jízda do města Ninh Binh, také známý jako vnitrozemský Halong a starobylé hlavní město. Bude to vzrušující den, který bude zvýrazněn dvouhodinovou jízdou lodí v ručně tkané bambusové lodi po proudu řeky Tam Coc s nádhernou scenérií obklopenou rýžovými poli a tyčícími se vrcholky vápencových hor.
Po obědě, si sami uděláme krátký výlet (4 km) po klidné silnici do Hoa Lu, starobylého hlavního města Vietnamu. Zde jsou dva chrámy věnované králi Dinhovi a králi Leovi, zakladatelům starobylého hlavního města během 10. století. Návrat do Hanoje a večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji

Den 4: HANOI - ODLET (S)

Snídaně na hotelu. Volný čas pro objevování města Ha Noi. transfer na letiště Noi Bai a odlet.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$527.0
Začátek
08:00:00
35 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+840799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Ubytování v hotelech, na základě dvoulůžkových pokojů s každodenní snídaní, Přeprava klimatizovaným autem, Soukromý výlet lodí na Ha Long Bay (4 hodiny), Prohlídka dle zadání včetně vstupného, Místní anglicky mluvící průvodci, Všechna jídla uvedená v itineráři,
Jídla a nápoje, kromě ostatních, pokud neni uvedeno v podrobném programu, Vízum, mezinárodní lety s letištními poplatky, Osobní pojištění a osobní výdaje, Příplatek za svátky (pokud existují).

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates