fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Vietnamu

Poznávací zájezdy do Vietnamu

Golf ve Vietnamu

Ho Chi Minh (Saigon) Ha noi
Délka: 16 Dnů
Počet: 1 - 16 osob
Z: Ho Chi Minh (Saigon)
Maximální počet: 16
Do: Ha noi
Destinace: Vietnam
Jazyk: Angličtina
Transport: Bus Airplane
Golfové hřiště ve Vietnamu - Golf přišel do Vietnamu a my jsme rádi, že můžeme přivítat golfisty z celého světa do exotické země jako je Vietnam.

DEN 1: HO CHI MINH - PŘÍJEZD
Příjezd na letiště Tan Son Nhat (Saigon), setkání a transfer do hotelu v centru Saigonu. Večeře na vlastní náklady .. Noc v Saigonu.

DEN 2: HO CHI MINH - CITY TOUR (S)
Snídaně v hotelu. Prohlídka města včetně muzea historie, návštěva konferenčního sálu Thong Nhat (bývalý palác nezávislosti), trhu Ben Thanh. Zastávky na pořízení fotografií se nacházejí na známých turistických místech, jako je radnice, Opera, katedrála Notre Dame a centrální poštovní úřad. Oběd a večeře na vlastní náklady. Noc v Saigonu.

DEN 3: HO CHI MINH - VIETNAM COUNTRY GOLF CLUB (S) 
Snídaně v hotelu. Večeře na vlastní náklady a Noc v Ho Chi Minh. Poznámka: Ranní golf na golfovém hřišti ve Vietnamu neni v ceně.

DEN 4: HO CHI MINH - CU CHI TUNELY (S)
Snídaně. Transfer k návštěvě Cu Chi tunely, Cu Chi tunely byli důležitou základnou během americké války, jejich strategické polohze. Vietcong vybudoval 200 km dlouhou síť tunelů spojujících velitelské stanoviště, nemocnice, úkryt a továrny na zbraně. Vykopané z pevného lateritu ručními nástroji bez použití cementu. Tato úžasná síť nebyla nikdy objevena. Odpoledne odjezd zpět do Saigonu. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ho Chi Minh City.

DEN 5: HO CHI MINH - VINH LONG - CAN THO (S)
Snídane na hotelu. Cestou z města pojedeme po silnici do My Tho, hlavního města provincie Tien Giang, vnitrozemského přístavu v deltě řeky Mekong, která je vzdálena 2 hodiny jízdy od města Saigon. Po příjezdu, výlet do města My Tho a výlet lodí na ostrovy. Navštívíte ovocné zahrady a vychutnáte si tropické ovoce. Oběd v restauraci. Zpátky do Saigonu. Volný čas pro nakupování v Saigonu. Večeře na vlastní náklady.  Přenocování v Can Tho.

DEN 6: CAN THO - HO CHI MINH (S)
Snídaně na hotelu. Vychutnejte si ranní jízdu lodí na řece Mekong na rušný plovoucí trh Cai Rang s kupci a prodejci, kteří se pohybují v lodích naložených zemědělskými produkty. Ochutnejte sezónní ovoce v zelenajícím se sadu. Oběd a večeře na vlastní náklady. Noc v Ho Chi Minh.

DEN 7: HO CHI MINH - DALAT (S)
Snídaně v hotelu. Ranní odjezd autobusem do Dalatu v centrální vysočině. Po cestě je spousta 'plovoucích' domů, pod nimiž rodiny chovají ryby a jsou ve velmi malebných místech pro fotografování. Dále tři impozantní vyhaslé sopky, lávové jeskyně a chladné vodopády, to vše je možné po cestě vidět. Uděláme výlet do Montagnardských vesnic, abychom viděli jejich odlišný životní styl, etnických národů. Po příjezdu do Dalatu návštěva jezera, železnice Cremaillere, květinové zahrady, krásné pagody a letní palác posledního vietnamského císaře Bao Dai. Oběd a večeře na vlastní náklady. Přenocování v hotelu v Dalat.

DEN 8: GOLF V DALAT PALACE GOLF CLUB (S) BEZ PRŮVODCE
Snídaně v hotelu. Poznámka: Zahrajte si golf v golfovém klubu Dalat Palace. (neni zahrnuto v ceně) Přenocování v hotelu v Dalat.

DEN 9: DALAT - NHA TRANG (B)
Snídaně v hotelu. Ranní odjezd autobusem do krásného přímořského letoviska Nha Trang na centrálním vietnamském pobřeží. Projdeme přes obec 'Kuře', domov pro extrémně chudé (ale bez žebráků ), menšinu Koho, velmi oblíbenou zastávku. Phan Rang, slavný pro jeho skupinu sloupů z 13. stoleté období Cham, známých jako Po Klong Garai; Cam Ranh, nádherný přírodní přístav v Cam Ranh Bay, před příjezdem do Nha Trang. Ubytování se v hotelu a můžete se těšit na krásnou pláž. Oběd a večeře na vlastní náklady. Přenocování v hotelu v Nha Trang.

DEN 10: NHA TRANG RYBÁŘSKÝ VÝLET NA OSTROV MUN  (S, O)
Snídaně na hotelu. Začnme v 8:30 od hotelu do přístavu Cau Da. Plavba na ostrovy Mun & Tam, kde se zastavíte na rybaření a šnorchlování na ostrově Mun. Zpět na Con se Tre restaurace na oběd kde se podávají mořské plody na ostrově Bamboo. Užijte si ryby, které chytíte při rybaření. Relaxujte a zaplavte si ve volném čase. Na cestě zpět na pevninu, krátká návštěva rybářské vesnice kde je možnost vidět čerstvé krevety, mořské kraby chované v plovoucích klecích. Návrat zpět do hotelu. Přenocování v Nha Trang.

DEN 11: NHA TRANG - DA NANG - HOI AN (S) Letecky
Snídaně v hotelu. Ranní odlet do Da Nang. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v hotelu v Hoi An.

DEN 12: HOI AN - HUE (S)
Po snídani, transfer do Danangu kde vás přivítá náš průvodce, který vás bude doprovázet prohlídkou města, včetně muzea Cham a Mramorové hory. Výhled z vrcholu průsmyku Hai Van Pass je vynikající - budete mít možnost vidět pláž Lang Co, pak pokračovat na cestě do Hue. Oběd a večeře na vlastní náklady a přenocování v Hue.

DEN 13: HUE (S)
Po snídani se vydáte lodí po Prfémové řece a navštívíte Pagu Thien Mu, císařskou pevnost a trh Dong Ba, navštíva císařské hrobky Tu Duc. Oběd a večeře na vlastní náklady, volný čas ve městě Hue. Přenocování v Hue.

DEN 14: HUE - HANOI  (S)
Snídaně v hotelu. Transfer na letiště a let do Ha Noi. Průvodce vás na letišti vyzve a ukáže vám nejzajímavější místa Hanoje: muzea etnologie (největší a nejkrásnější v Hanoji); Odtud návštěva chrámu literatury - první vysoká škola a místo věnující se konfuciánství, jezero Hoan Kiem, Chrám Ngoc Son a procházka slavnými „36 ulicemi“ starého města. Po večeři budete mít ve večerních hodinách jedinečnou šanci vidět představení Water Puppet. Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Hanoji.

DEN 15: GOLF V KLUBU KINGS ISLAND (S) 
Snídaně v hotelu. Poznámka: Zahrajte si golf v golfovém klubu King's Island Golf (neni zahrnuto v ceně). Večeře na vlastní náklady. Přenocování v Ha noi.

DEN 16: HANOI - ODJEZD (S) 
Snídaně v hotelu. Transfer na letiště k odletu zpět do EU.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$1,695.0
Začátek
12:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

0799085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Ubytování v hotelech na dvoulůžkových pokojích s každodenní snídaní | Transfer klimatizovaným vozem | Prohlídka dle itineráře včetně vstupného | Místní anglicky mluvící průvodce | Všechna jídla uvedená v itineráři | Studená minerální voda během cesty | DPH (daň z přidané hodnoty) |
Jídla a nápoje, kromě ostatních, jak je uvedeno v podrobném programu | Visa a vízová služba při příjezdu na letiště | Mezinárodní/Vnitrostátní lety s letištními poplatky | Osobní pojištění a osobní výdaje | Příplatek za svátky (pokud existují) |

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates