fbpx

Letenky do Vietnamu

Levné letenky ne jen do Vietnamu.

Vietnam je destinace čítající nespočet přírodních krás, vyhlášená gastronomie i bohaté kulturní dědictví, to jsou hlavní lákadla Vietnamu, díky kterým se do něj zamiloval celý svět. Rozmanitost je této zemi vlastní a každá metropole nebo oblast nabízí docela jiný cestovatelský zážitek. Zůstat na jednom místě by byla věčná škoda a tak využijte výhodných cen multicity letenek.


Pro ty, kteří mají omezený rozpočet, by ideální sezóna k letu do Vietnamu měla být březen a duben, nebo září a říjen. To znamená, že začátek a konec dešťové sezóny vám nabízí ty nejlepší podmínky. V těchto měsících by se letenky mohli snížit o 5-10 % nebo dokonce o 30% ve srovnání s cenou v sezóně.

V ostatních měsících byste mohli sehnat rozumné ceny za lety do Vietnamu, ale cena v létě nebo na Tet Holiday je vždy podstatně dražší. Jelikož se rodinní příslušníci často vrací na návštěvu domova.

Léto ve Vietnamu trvá od konce května do konce srpna, s mnoha turistickými aktivitami na mnoha místech a láká značné množství cestujících. Turisté se určitě potýkají s většími výzvami, aby si rezervovali a koupili požadovanou letenku, zatímco jízdenka ať už na autobus a nebo vlak je obecně podstatně vyšší než v běžné sezóně.
Stejná situace nastane během Vánoc a Tet dovolené. Ale k extrémnější míře protože ne jenom turisté používají letadlo k cestování, ale také Vietnamci ze zámoří, kteří se vrací do Vietnamu na setkání s jejich rodinou. Toto často vede k úplnému přebookování všech mezinárodních a vnitrostátních letů.

Naopak, cestování mezi zářím – listopadem, únorem - dubnem je výhodné díky sezónním nabídkám a slevám leteckých společností.

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates