fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Kambodže

Dovolená Kambodža

Týden v Kambodži

Siem Reap PHNOM PENH
Délka: 8 Dnů
Počet: 1 - 15 osob
Z: Siem Reap
Maximální počet: 15
Do: PHNOM PENH
Destinace: Kambodža
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Transport: Bus Boat
Ráno půjdeme navštívit Stříbrnou pagodu, která se nachází v areálu Královského paláce. Místní lidé tuhle památku velice hojně navštěvují a považují ji jako jednu z nejdůležitějších. Budeme pokračovat do nedalekého Národního muzea. Zde najdete umělecké

DEN 01 PŘÍJEZD - SIEM REAP

Po příjezdu na letiště Siem Reap se potkáte s vašim průvodcem a bude následovat přejezd na hotel v centru města. Večeře a vlastní náklady. Noc v hotelu.

DEN 02 SIEM REAP - ANGKOR WAT TOURS (S)

Snídaně v hotelu. Navštivte starobylé hlavní město Angkor Thom (12. století). Jižní brána s obrovskými sochami, chrám Bayon, jedinečný pro jeho 54 věží zdobených více než 200 usmívajícími se tvářemi Avolokitesvara, Phimeanakas, Royal Enclosure, Elephants Terrace a terasa krále LeperaOběd není v ceně. Navštívite nejslavnější ze všech chrámů na Angkoru: Angkor Wat. Chrámový komplex pokrývá 81 hektarů a je srovnatelný s Imperial Palace v Pekingu. Jeho výrazných pět věží je vyzdobeno kambodžskou vlajkou. Mistrovské dílo z 12. století je historiky považováno za hlavní příklad klasického kmérského umění a architektury. Užijte si nádherný západ slunce z vrcholu chrámu Pre Rup. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu v Siem Reap. 

DEN 03 SIEM REAP - ANGKOR WAT TOURS (S)

Snídaně v hotelu. Navštivte Banteay Srey, známý jako Citadela žen nebo růžový chrám, a chrámy Banteay Samre. Oběd není v ceně. Navštivte unikátní interiérové ​​cihlové plastiky Prasat Kravan, Srah Srang (kdysi sloužily královské lázně) nebo rituální koupání. Ta Prohm je relativně nedotčený, protože byl objeven nedávno a zachovává si velkou část svého tajemství. Neak Pean, kašna postavená uprostřed bazénu (reprezentující himálajské horské jezero) a chrám Preah Khan, postavený králem Jayavarmanem VII. Preah Khan podobně jako Ta Prohm, je místem vyvýšených chodeb. Na rozdíl od Ta Prohm je však chrám Preah Khan v rozumném stavu a pokračující práce na stabilizaci stavby která by měla tuto situaci vyřešit a dokonce zlepšit. Večeře eni zahrnuta a noc v hotelu.

DEN 04 SIEM REAP - BOAT TRIP - BATTAMBANG (S)

Snídaně v hotelu. Ráno si užijeme jízdu lodí na jezeře Tonle Sap v KAMPONG PHLUK VILLAGE. Toto je největší sladkovodní jezero v jihovýchodní Asii a teče řeky Mekong v Phnom Penh. Uvidíme rybářskou "plovoucí vesnici" s plovoucími školami, plovoucí policejní stanicí atd. Tyto plovoucí vesnice se pohybují po jezeře podle přílivu a odlivu. Oběd není v ceně. Odpoledne odjíždíme ze Siem Reapu do Battambangu (4 hodiny). Přihlášení na hotelu v Battambangu a volný čas. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu.

DEN 05 BATTAMBANG - TOURS (B)

Snídaně v hotelu. V dopoledních hodinách navštivte některé vesnice kolem Battambangu, kde se můžeme dozvědět o produkci rýžového papíru, Prahoc (kambodžská kvašená rybí omáčka), grolan (lepkavá rýže pečená v bambusu) a další kambodžské speciality. Oběd není v ceně. Odpoledne pokračujeme do Phnom Sampeau, kde jsou jeskyně a malý chrám. Pokračujte v jízdě na železnici malou projížďkou bambusovým vlakem (Poznámka: vlakové trasy z Battambangu do Phnom Penhu jsou v současné době rekonstruovány). Dlouhodobou budoucnost bambusového vlaku nelze zaručit.  Navštivte Wat Banan, chrámu z XI století na vrcholu hory, která se nachází mezi svěžími rýžovými poli a lotosovými rybníky. Z vrcholu hory, máme dobrý výhled na krásnou krajinu. Můžeme také navštívit starověký chrám obklopený stromy. Večeře není v ceně, přes noc v Battambangu.

DEN 06 BATTAMBANG - KAMPONG CHHNANG - OUDONG - PHNOM PENH (S)

Odjezd z Battambang do Kampong Chhnang, známý pro svou tradiční keramiku. Pokračujeme do Oudongu, bývalého královského hlavního města Kambodže. Projížďka na voze taženém voly po městě. Pak se vyšplháme na vrchol hory Oudong a vychutnáváme si nádherný výhled na údolí pod řekou, zatímco průvodce nám vysvětlí historii země a její náboženskou kulturu Kambodžanů. V odpoledních hodinách po cestě do Phnom Penh, se podíváme na Koh Chen, ostrov v řece Tonle Sap, známý jako "vesnice stříbra" kvůli své výrobě stříbrných předmětů. Po poledni dorazíme do Phnom Penhu. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu.

Den 07 PHNOM PENH - CITY TOURS (S)

Snídaně v hotelu. Ráno půjdeme navštívit Stříbrnou pagodu, která se nachází v areálu Královského paláce. Místní lidé tuhle památku velice hojně navštěvují a považují ji jako jednu z nejdůležitějších. Budeme pokračovat do nedalekého Národního muzea. Zde najdete umělecké sbírky, sochy a růyné jiné předměty hlavne z dob slávy Angkoru. Oběd není v ceně. Odpoledne navštívíme muyeum genocidy v Tuol Sleng a Killing Fields, oba pomníky vypovídají o hrozné a brutální době Rudých Kmérů. Večeře na vlastní náklady. Noc v hotelu.

DEN 08 PHNOM PENH - ZDARMA - ODLET (S)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště Phnom Penh pro let domů.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$1,150.0
Začátek
12:00:00
15 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+841219085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Prohlídky a transfery dle programu. 7 nocí ubytování v Kambodži. Stravování: Denní snídaně. Všechny vstupné, lodní poplatky, soukromá klimatizovaná vozidla s anglicky mluvícími průvodci. Studená minerální voda během výletů.
Visa fee. Travel insurance. All meals other than breakfast. Personal expenses.

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates