fbpx

Dovolená a poznávací cesty do Kambodže

Dovolená Kambodža

Překrásná Kambodža

Siem Reap PHNOM PENH
Délka: 11 Dnů
Počet: 1 - 16 osob
Z: Siem Reap
Maximální počet: 16
Do: PHNOM PENH
Destinace: Kambodža
Jazyk: Anglicky mluvící průvodce. ( Možnost Českého průvodce za příplatek )
Transport: Bus
Pojedeme přes oblasti Kambodžského lesa Kardamonových hor. Zastavíme se na pořízení fotografíí podél cesty které budeme míjet. Zastavka u vodopádu Ta Hing abyste se trochu uvolnili než budeme pokračovat v dalším dobrodružství na motorce.

DEN 01 PŘÍLET - SIEM REAP

Po příjezdu na letiště v Siem Reap se potkáte s vašim průvodcem a následný přejezd do hotelu. Oběd není v ceně. Odpoledne avštívite unikátní interiérové ​​cihlové plastiky Prasat Kravan, Srah Srang (kdysi sloužily královské lázně) nebo rituální koupání. Ta Prohm byl relativně nedotčený, protože byl objeven až nedávno a zachovává si velkou část jeho tajemství. Neak Pean, kašna postavená uprostřed bazénu (reprezentující himálajské horské jezero) a chrám Preah Khan, postavený králem Jayavarmanem VII. Preah Khan je, podobně jako Ta Prohm, místem vyvýšených chodeb. Na rozdíl od Ta Prohm je však chrám Preah Khan v rozumném stavu a pokračující práce na stabilizaci stavby která by měla tuto situaci vyřešit a dokonce zlepšit. Užijte si nádherný západ slunce z vrcholu chrámu Pre Rup. Večeře na vlastní náklady a noc v hotelu v Siem Reap.

DEN 02 SIEM REAP - ANGKOR WAT TOURS (S)

Snídaně v hotelu. Navštívte starobylé hlavní město Angkor Thom (12. století): Jižní brána s obrovskými sochami, chrám Bayon je jedinečný pro jeho 54 věží zdobených více než 200 usmívajících se tváří. Avolokitesvara, Phimeanakas, Royal Enclosure, Elephants Terrace a terasa krále Lepera. Oběd není v ceně. Navštivte nejslavnější ze všech chrámů Angkoru: Angkor Wat. Chrámový komplex pokrývá 81 hektarů a je srovnatelný s Imperial Palace v Pekingu. Jeho výrazných pět věží je vyzdobeno kambodžskou vlajkou. Mistrovské dílo z 12. století je historiky považováno za hlavní příklad klasického kmérského umění a architektury. Užijte si nádherný západ slunce z vrcholu chrámu Pre Rup. Večeře na vlastní náklady a noc v hotelu v Siem Reap.

DEN 03 SIEM REAP - ANGKOR WAT TOURS (S)

Snídaně v hotelu. Navštivte Banteay Srey, známý jako Citadela žen nebo růžový chrám, a chrámy Banteay Samre. Oběd není v ceně. Odpoledne si užijeme jízdu lodí na jezeře Tonle Sap v KAMPONG PHLUK VILLAGE. Toto je největší sladkovodní jezero v jihovýchodní Asii a teče do řeky Mekong v Phnom Penh. Uvidíme rybářskou "plovoucí vesnici" s plovoucími školami, plovoucí policejní stanicí atd. Tyto plovoucí vesnice se pohybují po jezeře podle přílivu a odlivu. Večeře a vlastní náklady. Noc v hotelu.

DEN 04 SIEM REAP - PHNOM PENH (S)

Snídaně v hotelu. Transfer na autobusové nádraží v Siem Reapu pro váš navazující autobus do Phnom Penh. Tento výlet vám zabere asi 6 hodin. Příjezd na autobusové nádraží v Phnom Penh check-in v hotelu. Zbytek dne je volný čas. Večeře a vlastní náklady. Noc v hotelu.

DEN 05 PHNOM PENH - CITY TOURS (S)

Snídaně v hotelu. Návštěva muzea genocidy Tuol Sleng a Killing Fields, obojí se stal památníkem hrozné a brutální doby vlády Rudých Khmerů. Oběd není v ceně. Odpoledne navštivte Národní muzeum. Sídlí v krásné tradiční budově a obsahuje mnoho vynikajících příkladů khmerského řemeslného umění. Návštěva Královského paláce a Stříbrné pagody. Prozkoumejte Wat Phnom, poklidný chrám na kopci, po kterém je město pojmenováno. Podle legendy žena ze 14. století jménem Penh našla posvátné buddhistické objekty v nedaleké řece a položila je zde na malý kopec. Večeře nejsou zahrnuty a noc v hotelu v Phnom Penh.

DEN 06 PHNOM PENH - KOH KONG - ARENG (Pohoří CARDAMOM)

Snídaně v hotelu. Časný odjezd soukromou dodávkou z Phnom Penhu do provincie Koh Kong. Naše dodávka pojede přes nejlepší silnici v Kambodži až přes polní cesty, které nás zavedou do Thmor Baing District v provincii Koh Kong. Z okresu Thmor Baing kde zastavíme s našim autem a přesedneme na motrku která nás doveze do vesnice Chhneap.  Jedné z místních komunit v oblasti Areng. Je dobré si sebou vzít nejaké občerstvení, jelikož zde neni k dispozici žádna restaurace i nic podobného!!!! Tato jízda na motorce nám zabere asi hodinu na (červené) - prašné cestě. Pojedeme nahoru a dolů přes oblasti Kambodžského lesa Kardamonových hor. Zastavíme na pořízení fotografíí podél cesty které budeme míjet. Zastavka u vodopádu Ta Hing abyste se trochu uvolnili než budeme pokračovat v dalším dobrodružství na motorce. Tento večer ubytujeme ve stanu podél řeky Areng, daleko od vesnice. Zde si můžete vychutnat jízdu na kajaku, plavání ve studené vodě s místním průvodcem. Jednoduchou kmérskou večeři poskytne místní nedaleká vesnice, následuje táborový oheň u této řeky.

DEN 07 TREKOVÁNÍ NA HORÁCH (S / O / V)

Brzy ráno se probudíte na první plavání a koupání v řece, následované jízdou na kajaku kolem řeky. Pozdní snídaně se podává v obci Khmer Village, kde se můžete vydat na výlet do pohoří Marenh Kangkep Mountains. Jedná se o 2 hodiny trekování. Po zdolání vrcholu kopce se usadíme a rozložíme si stan nebo houpací sítě. Zde si můžete vychutnat nejlepší výhled na Kardamonové hory. Občerstvení a večeře budou zajištěny (ale opět je to skutečné khmerské jídlo). Noc v horách.

DEN 08 TREK DOLŮ -  DO TATAI - KOH ANDET ECO RESORT (S)

Brzy ráno se probudíte stím nejlepším výhledem na Kardamonové hory. Vaše snídaně bude pouze káva a instantní nudle. 08:00 - sestup dolů do Kmérské vesnice (2 hodiny). Zastavíme se ve vesnici a pak se vydáme na motorce do Thmor Baing District a vezmeme si dodávku do TATAI - KOH ANDET ECO RESORT. Přejezd soukromou lodí do TATAI - KOH ANDET ECO RESORT.

DEN 09 VOLNÝ ČAS NA OSTROVĚ

Snídaně v hotelu. Volný čas pro vaše vlastní aktivity. Oběd a večeře nejsou zahrnuty. Noc v resortu.

DEN 10 KOH ANDET ECO RESORT - PHNOM PENH (S)

Snídaně v resortu. Odjíždíme z tohoto krásného ostrova zpět na hlavní silnici lodí a odtud budeteme vyzvednuti a převezeni do Phnom Penhu (pouze s řidičem). Příjezd do hotelu v Phnom Penh. Noc v Phnom Penh.

DEN 11 PHNOM PENH - DEPARTURE (S)

Snídaně v hotelu. Transfer na letiště Phnom Penh pro let domů.

Od / za osobu

Booking
Celkem:
$1,497.0
Začátek
12:00:00
16 participants left

Potřebujete pomoct? Dejte nám vědět!

+841219085660 info@vietnamck.cz Whatsapp Facebook
Důležité informace
Prohlídky a transfery dle programu. 10 nocí ubytování v Kambodži. Stravování: S = Snídaně; O = oběd; a V = večeře, tam kde je uvedeno. Všechny vstupné, lodní poplatky, soukromé klimatizované vozidla s anglicky mluvícími průvodci. Studená minerální voda během výletů.
Vízový poplatek. Všechna jídla kromě uvedených v itineráři. Osobní výdaje. Cestovní pojištění. Mezinárodní letenka.

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates