fbpx

Blog o cestování do Vietnamu

Blog o cestování do Vietnamu

Vietnam Airlines zvyšuje limit palubního zavazadla ze 7kg na 12kg

Vietnam Airlines zvyšuje limit palubního zavazadla ze 7kg na 12kg

Mezinárodní letecká společnost Vietnam Airlines navýšila hmotnost příručního zavazadla ze 7 na 12 kilogramů.

Nové předpisy pro vnitrostátní a mezinárodní lety, jak jsou uvedeny na internetových stránkách společnosti Vietnam Airlines, platí pro letenky vydané 1. srpna 2019 nebo později. Změna má za cíl splnit bezpečnostní standardy a usnadnit transfery s jinými mezinárodními dopravci, kteří nedávno naýšili své podmínky pro hmotnost příručních zavazadel. Zatím co cestující první a business třídou mají nárok na příruční zavazadlo až do 18 kilogramů. U všech typů letenek může být hmotnost rozdělena mezi jeden kus zavazadla 56 x 36 x 23 cm a příslušenství ne větší než 40 x 30 x 15 cm.

Kromě toho mohou cestující bez dalších poplatků přepravovat další předměty, včetně peněženek, notebooků, materiálů na čtení, dětských košů a fotoaparátů. Pokud jde o odbavená zavazadla, letecká společnost umožňuje jedno bezplatné 23 kilové zavazadlo pro ty, kteří použijí lety ve Vietnamu nebo v severovýchodní Asii, Evropě a Austrálii. Pro lety do Japonska a USA jsou cestujícím povoleny dvě takové zavazadla.

V květnu společnost Vietnam Airlines oznámila zvláštní propagaci pro cestující bez zavazadel. V reakci na rušné letní období nabízí letecká společnost 50% slevu do zemí jihovýchodní Asie.

Pro rezervaci letenek nejen do Vietnamu, doporučujeme tenhle vyhledávač letenek.

 


Vytisknout   E-mail

Kontakt


BANKOVNÍ SPOJENÍ - CZ 
Raiffeisen Bank - 
4816617001/5500 

Vietnam - Standard Chartered
Číslo účtu: 99339554599
Swift code: SCBLVNVX

Novinky

Sign up with email to get updates